Místo konání: Obec Soběchleby, okres Přerov
Místo startu v Soběchlebech: fotbalové hřiště TJ Sokol (WGS84 - D: 17.6558301, Š:49.4776197)
Termín závodu: 18.09.2021
Pořadatel: Obec Soběchleby
Trasa hlavního závodu: 11,7 km
Dětské závody: 150 - 1500 m
Kategorie:
Muži – A do 35 let (1985 a mladší), B 36-49 let (1971-1984), C 50 + (1970 a starší)
Ženy – D do 35 let (1985 a mladší), E 36-49 let (1971-1984), F 50 + (1970 a starší)
Kategorie dětských závodů:
Holky a kluci - malošci 0 – 3 roky (50 m NESOUTĚŽNÍ – vyhrává každý)
Holky a kluci 4 – 6 let (mateřská škola) - (1/2 fotbalového hřiště)
Holky A 1.-2. třída ZŠ (1 kolo kolem fot. hřiště)
Holky B 3. - 4. třída (1 1/2 kola kolem fot. hřiště)
Holky C 5.-6. třída (2 kola kolem fot. hřiště)
Holky D 7.-9. třída (3 kola kolem fot. hřiště)
Holky E střední škola (do 18 let) – (1,5 km)
Kluci A 1.-2. třída ZŠ (1 kolo kolem fot. hřiště)
Kluci B 3. - 4. třída (1 1/2 kola kolem fot. hřiště)
Kluci C 5.-6. třída (2 kola kolem fot. hřiště)
Kluci D 7.-9. třída (3 kola kolem fot. hřiště)
Kluci E střední škola (do 18 let) – (1,5 km)
Časový harmonogram dne:
08:00 spuštění registrace na dětské závody a na hlavní závod
09:20 ukončení registrace na dětské závody
09:30 Holky a kluci malošci 0 – 3 roky (50 m NESOUTĚŽNÍ – vyhrává každý)
09:35 Holky a kluci 4 – 6 let (mateřská škola) - (1/2 fotbalového hřiště)
09:45 Holky A 1.-2. třída ZŠ (1 kolo kolem fot. hřiště)
09:50 Kluci A 1.-2. třída ZŠ (1 kolo kolem fot. hřiště)
09:55 Holky B 3. - 4. třída (1 1/2 kolo kolem fot. hřiště)
10:00 Kluci B 3. - 4. třída (1 1/2 kolo kolem fot. hřiště)
10:10 Holky C 5.-6. třída (2 kola kolem fot. hřiště)
10:20 Kluci C 5.-6. třída (2 kola kolem fot. hřiště)
10:30 Holky D 7.-9. třída (3 kola kolem fot. hřiště)
10:30 Kluci D 7.-9. třída (3 kola kolem fot. hřiště)
10:45 Holky E střední škola (do 18 let) – (1,5 km)
10:45 Kluci E střední škola (do 18 let) – (1,5 km)
11:15 Vyhlášení výsledků dětských kategorií
11:30 Ukončení registrace na hlavní závod
12:00 Start hlavního závodu na 11,7 km (fotbalové hřiště)
12:45 Předpokládaný doběh prvních účastníků
13:30 Ukončení měření času
14:00 Hlavní vyhlašovací ceremoniál
Uvedené časy jsou orientační, ale budeme se snažit je maximálně dodržet!
Registrace do jednotlivých kategorií dětských závodů je pro všechny kategorie do 09:20 hodiny v kanceláři závodu, v den závodu.
Přihlášky:
- na místě v kanceláři závodu. Dětské závody do 09:20 hodin, hlavní závod do 11:30 hod.
- odevzdání či vyplnění souhlasu a prohlášení o bezinfekčnosti při registraci (viz níže)
- na místě lze provést vlastní preventivní antigenní test určený k sebetestování a schválený MZ ČR
Startovné: dospělý 100 Kč, děti ZDARMA
Startovné zahrnuje: občerstvení v rámci závodu a po doběhu, ceny pro závěrečné vyhlášení
Platba:
Platba za závod probíhá v hotovosti na místě při registraci.
Ceny:
první tři v každé kategorii hlavního závodu
Pravidla:
Š-krpál a vyhrazuje si právo upravovat pravidla, pravidla a opatření na závodišti se mohou změnit v návaznosti a vývoj situace v ČR v souvislosti s protiepidemickými opatřeními
Kontakty:
David Jordanov – tel.: 777262059, email: david.jordanov@seznam.cz
Čestné prohlášení o bezinfekčnosti.pdf
po7.00 -11.30 a 13.00 -17.00 hod
út7.00 -11.30 a 13.00 -15.00 hod
st7.00 -11.30 a 13.00 -15.00 hod
čt7.00 -11.30 a 13.00 -15.00 hod
pázavřeno
Popelnice - směsný komunální odpad:
každá sudá středa
Sklo a plast:
Každé líché pondělí