Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Organizace a spolky > Obecní organizace > Knihovna Soběchleby

Knihovna Soběchleby

Soběchleby 132knihy

Provozní doba: PO 13:00 - 18:00 hodin

knihovník: Petr Pečánka

knihovna nabízí
bezplatný přístup na internet

Využijte online katalog knihovny:

http://katalog.knihovnaprerov.cz/sobechleby/

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
Aktuální informace
a novinky z knihovny
č. 30/2018
 

Vážení uživatelé Městské knihovny v Přerově,

u příležitosti letošního stého výročí vzniku Československé republiky jsme se rozhodli otevřít návštěvníkům naše oddělení pro děti na Palackého ulici č. 1 a půjčovnu pro dospělé na Žerotínově nám. 36 také v neděli 28. 10. 2018, a to od 13.00 do 17.00 hodin.

Další informace

 

Další Velký knižní čtvrtek se blíží! Již 18. 10. 2018 se i v naší knihovně můžete těšit na výběr patnácti nových knih toho nejlepšího čtení pro letošní podzim.

V rámci svátku všech knihomolů se na půjčovně pro dospělé na Žerotínově nám. 36 a na dětském oddělení, Palackého 1, ocitnou novinkové knižní tituly.

Další informace

 

U příležitosti letošních oslav stého výročí založení Československé republiky vyhlásila v březnu Městská knihovna v Přerově literární soutěž pro veřejnost s názvem „Stoletá republika v povídkách“. Úkolem soutěžících bylo sepsat povídku zasazenou do staletého období existence republiky, a to ať už založenou na skutečných historických událostech, nebo zcela smyšlenou.

Přečtěte si ty nejúspěšnější z nich, které jsme vydali v našem sborníku.

Další informace

 

NEJBLIŽŠÍ AKCE

ČVRTEK
18
říjen
Význam barev a jejich vliv na náš život

Další z oblíbených a návštěvníky hojně vyhledávaných přednášek numeroložky Dagmar Halotové vám prozradí, jak využít energii a schopnosti barev k obohacení našeho života. Pokud si vědomě vybíráme barvy, které ladí s naší osobní energií, zlepšujeme a zpříjemňujeme si svůj život a vše můžeme mít podle svých představ. A jelikož všechno souvisí se vším, mají i barvy určitou spojitost s čísly. Lze je tedy použít i v numerologii a ovlivnit tak období, které právě prožíváte. Obohaťte si tedy svůj život a začleňte do něj sílu a energii barev.

Další informace

 

ČVRTEK
18
říjen
Velký knižní čtvrtek v přerovské knihovně

Další Velký knižní čtvrtek se blíží! Již 18. 10. 2018 se i v naší knihovně můžete těšit na výběr patnácti nových knih toho nejlepšího čtení pro letošní podzim.

Další informace

 

STŘEDA
24
říjen
Kurz trénování paměti pro začátečníky

Chcete zlepšit a procvičit svou paměť a naučit se využívat její kapacitu ve větším rozsahu? Nebo snad máte pocit, že vaše paměť už vám neslouží tak dobře jako dříve? Přihlaste se do kurzu trénování paměti pro začátečníky a zjistěte, jak si s pomocí nejrůznějších mnemotechnik co nejlépe zapamatovat spoustu informací, které běžným způsobem zapamatovatelné nejsou.

Další informace

 

STŘEDA
24
říjen
Kurz trénování paměti pro pokročilé

Chcete zlepšit a procvičit svou paměť a naučit se využívat její kapacitu ve větším rozsahu? Nebo snad máte pocit, že vaše paměť už vám neslouží tak dobře jako dříve? Absolvovali jste již dříve v naší knihovně kurz trénování paměti pro začátečníky? Pak se přihlaste se do kurzu trénování paměti pro pokročilé a zjistěte ještě více o tom, jak si s pomocí nejrůznějších mnemotechnik co nejlépe zapamatovat spoustu informací, které běžným způsobem zapamatovatelné nejsou.

Další informace

 

NEDĚLE
28
říjen
Otevření knihovny 28. 10. 2018

U příležitosti letošního stého výročí vzniku Československé republiky bude návštěvníkům otevřena přerovská knihovna v oddělení pro děti na Palackého ul. č. 1 a v půjčovně pro dospělé na Žerotínově nám. 36 také v neděli 28. 10. 2018, a o od 13.00 do 17.00 hodin.

Další informace

 

PONDĚLÍ
29
říjen
Kulturní akademie knihovny - Zdeněk Podskalský

Říjnové setkání Kulturní akademie knihovny bude věnováno významné osobnosti české kultury, vynikajícímu režisérovi Zdeňku Podskalskému. Připomeneme si jeho nejznámější komedie a televizní pořady, mluvit budeme také o jeho soukromém životě. Nikdy se nepovažoval za umělce, přesto dokázal tento velmi vzdělaný člověk, filozof a analytik svým uměním pobavit miliony lidí. Jaký byl při natáčení a jaký v soukromí?

Další informace

 

STŘEDA
31
říjen
S Ironmanem na Hawaji a nejen tam…

Vrcholový sportovec, který se díky svému odhodlání a tvrdé dřině dostal až mezi ty nejlepší - to je Jaroslav Hýzl, který posluchače na říjnové besedě seznámí s příběhem, ve kterém není prostor na to, že někdy „něco nejde“, a povypráví o odvětví triatlonu nazvaném Ironman, což je jedna z nejnáročnějších sportovních disciplín na světě.

Další informace

 

Počasí

Sobota Oblačno 15/4 °C
Neděle Polojasno 14/2 °C
Pondělí Jasno 14/5 °C
Úterý Oblačno 11/5 °C