Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Drobečková navigace

Úvod > Organizace a spolky > Obecní organizace > Knihovna Soběchleby

Knihovna Soběchleby

Soběchleby 132

Provozní doba: PO 13:00 - 18:00 hodin

Knihovník: Petr Pečánka

Knihovna nabízí bezplatný přístup na internet.

Využijte online katalog knihovnyhttp://katalog.knihovnaprerov.cz/sobechleby

  • AKTUÁLNÍ INFORMACE:

   • Informujeme všechny návštěvníky a čtenáře Městské knihovny v Přerově, že je až do odvolání uzavřena pobočka knihovny v místní části Přerov-Lověšice, a to z personálních důvodů. 
   • K 30. 9. 2020 ukončila svůj provoz pobočka knihovny na Trávníku. Všechny vypůjčené knihovní dokumenty z této pobočky mohou uživatelé vracet na kterémkoli jiném pracovišti knihovny (půjčovna pro dospělé, půjčovna pro děti, pobočka Velká Dlážka a pobočka Předmostí) nebo prostřednictvím samoobslužného návratového zařízení KnihoBOX v obchodním centru Galerie Přerov. Na všech pracovištích knihovny lze rovněž zaplatit vzniklé sankční poplatky. 
   • Na základě četných dotazů z řad veřejnosti informujeme návštěvníky a čtenáře Městské knihovny v Přerově, že všechna naše pracoviště nadále poskytují knihovní služby ve své standardní provozní době. Žádáme všechny návštěvníky knihovny, aby důsledně dodržovali všechna nařízená bezpečnostní opatření a vstupovali do prostor knihovny jednotlivě a pouze se zakrytým nosem a ústy, používali dezinfekci na ruce a udržovali mezi sebou i personálem knihovny doporučené rozestupy.

   PROBÍHAJÍCÍ A PŘIPRAVOVANÉ AKCE:

   • Vzhledem k aktuální nepříznivé epidemiologické situaci v ČR a vyhlášení nouzového stavu informujeme návštěvníky a uživatele Městské knihovny v Přerově, že do úterý 3. listopadu 2020 nebude knihovna pořádat žádné akce pro školy ani veřejnost.   
   • Zajímají vaše děti počítače? Chtějí se naučit programovat, vytvořit vlastní webovou stránku nebo zjistit, jak fungují roboti? Rádi se učí novým věcem? Pak neváhejte a využijte možnost přihlásit je do našeho Klubu programování a robotiky! Termín podání přihlášek jsme prodloužili až do 29. října 2020 a o případném termínu otevření klubu vás budeme informovat!

   TIPY NA SLUŽBY KNIHOVNY:

   • Píšete závěrečnou nebo seminární práci? Potřebujete vypracovat prezentaci nebo přednášku na odborné téma? Na základě vašeho požadavku vám zpracujeme rešerši. Více informací o této službě studovny naleznete v následujícím článku. 
   • Nemůžete z jakéhokoli důvodu do knihovny, ale své oblíbené četby se nechcete vzdát? Stahujte z pohodlí vašeho domova elektronické knihy, a to napříč všemi žánry! Postup, jak jednoduše a rychle získat e-knihu do vašeho zařízení, naleznete v našem přehledném manuálu. 
   • Potřebujete vrátit knihy, ale nemáte zrovna cestu do knihovny nebo máme právě zavřeno? Využijte náš KnihoBOX - samoobslužné návratové zařízení pro jednoduché a rychlé vracení knih, které je umístěno v nákupním centru Galerie Přerov v blízkosti infostánku! Více informací o vracení knih touto moderní cestou se dočtete na našich webových stránkách.  
   • Vyhněte se zbytečným upomínkám za pozdě vrácené dokumenty a prodlužte si výpůjčky pomocí svého čtenářského konta v našem on-line katalogu Tritius!

Počasí

Pátek Oblačno až zataženo s občasným deštěm 12/8 °C
Sobota Zataženo 13/11 °C
Neděle Oblačno až zataženo s občasným deštěm 12/9 °C
Pondělí Zataženo 17/12 °C