Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Organizace a spolky > Obecní organizace > Knihovna Soběchleby

Knihovna Soběchleby

Soběchleby 132

Provozní doba: PO 13:00 - 18:00 hodin

Knihovník: Petr Pečánka

Kontakt:

e-mail: knihovnasobechleby@seznam.cz

Knihovna nabízí bezplatný přístup na internet.

Využijte online katalog knihovnyhttp://katalog.knihovnaprerov.cz/sobechleby  nebo  Katalog Tritius | Soběchleby (knihovnaprerov.cz) a nebo Soběchleby (knihovnaprerov.cz)

 

 • Aktuální informace a novinky z knihovny

  AKTUÁLNÍ INFORMACE:

  • Na základě usnesení vlády ČR č. 1376 ze dne 23. 12. 2020 o přijetí krizových opatření informujeme, že je knihovna od pondělí 28. 12. 2020 až do odvolání uzavřena. Toto uzavření se týká všech pracovišť knihovny včetně městských poboček, knihoven v místních částech Přerova i výdejních okének. Bližší informace se dozvíte na našich webových stránkách. 
  • Upozorňujeme všechny čtenáře a uživatele knihovny, že s účinností od 1. 1. 2021 došlo ke změnám v Knihovním řádu. Více informací se dočtete v následujícím článku. 

   

  PROBÍHAJÍCÍ A PŘIPRAVOVANÉ AKCE:  

  • Student fyzioterapie Ondřej Mečkovský vyrazil z kolumbijské Bogoty směrem na jih a sám, pouze s batohem na zádech, procestoval Ekvádor, Peru, Bolívii a Argentinu. Staňte se součástí jeho dobrodružné výpravy a připojte se k naší online cestovatelské besedě! Více informací o této akci najdete na této stránce. 
  • Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v ČR a vyhlášení nouzového stavu informujeme návštěvníky a uživatele Městské knihovny v Přerově, že až do odvolání nepořádá knihovna žádné kulturní ani vzdělávací akce pro školy ani veřejnost (kromě akcí konaných online). 

  TIPY NA SLUŽBY KNIHOVNY:

  • Zdroje a služby knihoven se i nadále přesouvají do online prostředí. Zjistěte i vy v tomto článku, co všechno vám zavřené knihovny mohou nabídnout přes internet!
  • Knihovna má stále zavřeno, ale vy byste si rádi chvíle klidu a odpočinku zpříjemnili svou oblíbenou četbou? Stahujte z pohodlí vašeho domova elektronické knihy, a to napříč všemi žánry! Postup, jak jednoduše a rychle získat e-knihu do vašeho zařízení, naleznete v našem přehledném manuálu.
  • Chcete si půjčovat prostřednictvím svého uživatelského konta e-knihy, ale vypršela platnost vaší registrace? Obraťte se s tímto požadavkem na nás a zaplaťte registrační poplatek bezhotovostně na účet knihovny! Více se dozvíte v následujícím článku. 
  • Potřebujete vrátit knihy, ale nemáte zrovna cestu do knihovny nebo máme právě zavřeno? Využijte náš KnihoBOX - samoobslužné návratové zařízení pro jednoduché a rychlé vracení knih, které je umístěno v nákupním centru Galerie Přerov v blízkosti infostánku! Více informací o vracení knih touto moderní cestou se dočtete na našich webových stránkách.  
  • Vyhněte se zbytečným upomínkám za pozdě vrácené dokumenty a prodlužte si výpůjčky pomocí svého čtenářského konta v našem on-line katalogu Tritius!

Počasí

Pátek Polojasno 10/2 °C
Sobota Zataženo 4/0 °C
Neděle Zataženo 3/-2 °C
Pondělí Jasno 0/-4 °C