Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Organizace a spolky > Obecní organizace > Knihovna Soběchleby

Knihovna Soběchleby

Soběchleby 132

oznamujeme čtenářům, že v pondělí bude knihovna otevřena od 13:30 do 17:30 hod. Děkujeme za pochopení.
knihy

Provozní doba: PO 13:00 - 18:00 hodin

knihovník: Petr Pečánka

knihovna nabízí
bezplatný přístup na internet

Využijte online katalog knihovny:

http://katalog.knihovnaprerov.cz/sobechleby/

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
Aktuální informace
a novinky z knihovny
č. 14/2019
 

Hledáte vhodný program pro své děti na letní prázdniny? A co takhle je přihlásit na příměstský tábor, který pořádá na svém dětském oddělení Městská knihovna v Přerově? Pokud chcete, aby vaše děti zažily během letních prázdnin zábavný týden s pestrým a nabitým programem, neváhejte a přihlaste je!

Více informací na našich www stránkách.

 

Městská knihovna v Přerově vyhlašuje výběrové řízení na pracovníka/pracovnici pro zabezpečení mzdové, personální a účetní agendy. Máte znalosti a zkušenosti uvedené v požadavcích a rádi byste je uplatnili? Přihlaste se do našeho výběrového řízení.

Více informací na našich www stránkách.

 

Holky, kluci, máte rádi deskové, karetní a jiné společenské hry, ale doma si nemáte s kým zahrát? Chcete si vyzkoušet hry, které ještě neznáte a poznat nová pravidla? Nebo prostě jen přemýšlíte, jak smysluplně zahnat nudu ve společnosti kamarádů? Pak vás rádi uvítáme v našem herním klubu Háčko, kde na vás čeká spousta zajímavých her, soutěží, příležitostných turnajů nebo rozmanitých pohybových aktivit na oblíbené herní konzoli XBOX!

Více informací na našich www stránkách.

 

NEJBLIŽŠÍ AKCE


PÁTEK
12
duben
Herní klub Háčko
Chceš být tajným agentem? Zahraj si Krycí jména!

Krycí jména – to je chytrý, napínavý a zábavný party duel dvou hráčských týmů, jejichž úkolem je odhalit, kteří tajní agenti patří do jejich skupiny. Svůj tým se snaží zdárně dovést k cíli vhodně zvolenými nápovědami kapitán, který jako jediný zná správné řešení. Pozor si ale dejte na nájemného vraha, jehož není radno odhalit!

Hru Krycí jména hrajeme v herním klubu „Háčko“pátek 12. dubna 2019 od 14.00 do 16.00 hodin v půjčovně pro děti na Palackého ul. 1.

Další informace

 

PONDĚLÍ
15
duben
Velikonoční tvoření s Kristýnou Janáčkovou

Velikonoce, svátky jara, už jsou pomalu za dveřmi a vy toužíte po vlastnoručně vyrobené dekoraci do svého domu či bytu, ale nemáte ten správný nápad nebo si příliš nevíte rady, jak na to? Přijďte na dětské oddělení Městské knihovny v Přerově a zkuste si vytvořit krásné, ale přitom jednoduché velikonoční dekorace s pomocí floristky Kristýny Janáčkové.

Další informace

 

ÚTERÝ
16
duben
Hvězdy prvorepublikového a protektorátního filmu – beseda s hercem Jiřím Bartoněm

Zdaleka nejen životní peripetie a filmografii celkem pětadvaceti filmových hvězd přináší Velká kniha herců první republiky a protektorátu, kterou připravil autorský tandem Jiří BartoňRobert Rohál. Publikace se zabývá předtím nepříliš publikovanými skutečnostmi, snaží se jít pod povrch faktů. Odhaluje některé osudové kroky, situace a tajemství osobností, ale rozebírá také jejich dílo a postoje.

Další informace

 

STŘEDA
24
duben
Turecko - dechberoucím Kurdistánem

Přijďte si poslechnout o zážitcích s nimi, velehorách, městech, dobrém tureckém čaji, nezapomenutelné atmosféře Blízkého východu a mnoha dalších věcech. Besedou provází cestovatel Michal Štěpánek.

Další informace

 

ČTVRTEK
25
duben
Beseda a autorské čtení se spisovatelem Martinem Reinerem

Dalším představitelem současné domácí literární tvorby, který přijal naše pozvání na besedu a autorské čtení do přerovské knihovny, je spisovatel Martin Reiner. Tento významný organizátor kulturního života, který se dlouhodobě zajímá o život a dílo básníka Ivana Blatného, představí na besedě spojené s autogramiádou své knihy a povypráví o svém profesním i osobním životě.

Další informace

 

PONDĚLÍ
29
duben
Kulturní akademie knihovny – Jiřina Hauková

Na dubnovém setkání seniorů v rámci Kulturní akademie knihovny si připomeneme básnířku a překladatelku Jiřinu Haukovou, členku umělecké Skupiny 42 a jednu z nejvýznamnějších osobností české poválečné literatury, která byla za své dílo oceněna Medailí Za zásluhy i Cenou Jaroslava Seiferta.

Další informace

 
 
 
 

Počasí

Čtvrtek Jasno 19/4 °C
Pátek Jasno 21/6 °C
Sobota Jasno 20/8 °C
Neděle Jasno 19/8 °C