Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24
Knihovna Soběchleby
25 26 27 28 29
Zahájení prázdnin na koupališti
30
Drobečková navigace

Úvod > Organizace a spolky > Obecní organizace > Knihovna Soběchleby

Knihovna Soběchleby

Soběchleby 132

Provozní doba místní knihovny PO 14:00 - 18:00 hodin

Knihovník: Petr Pečánka

Kontakt:

e-mail: knihovnasobechleby@seznam.cz

Knihovna nabízí bezplatný přístup na internet.

Využijte online katalog knihovnyKatalog Tritius | Soběchleby (knihovnaprerov.cz)

  • Aktuální informace a novinky z knihovny

   Vážení uživatelé a čtenáři Městské knihovny v Přerově,

   přinášíme vám přehled nejnovějších informací o aktivitách, službách a provozu knihovny v nejbližším období. Co vás tedy v následujících dnech čeká a na co se můžete těšit?

    

   AKTUÁLNÍ INFORMACE:

   • Rádi bychom vás upozornili na změny v provozní době našich pracovišť a oddělení v období nadcházejících letních prázdnin (platné od 1. 7. do 31. 8. 2024). Na kompletní přehled prázdninové provozní doby se můžete podívat zde.
   • Pro všechny nové čtenáře do 15 let je určena naše nabídka bezplatné registrace na 12 měsíců, které lze využít po celé letní prázdniny. Bližší informace o registraci zdarma najdete zde.

   PROBÍHAJÍCÍ A PŘIPRAVOVANÉ AKCE:     

   • Máte rádi knihy, cestování a křížovky? Pak určitě neváhejte a zapojte se do naší velké celoroční soutěže nazvané Toulky Evropou, na jejímž konci čeká na tři výherce hodnotná odměna! Kompletní informace a pravidla celé soutěže najdete v tomto článku
   • Až do konce června můžete v hlavní budově knihovny zhlédnout výstavu makrofotografií hmyzu dvojice autorů Lukáše Pohanky a Vlastimila Mihala s názvem Blízká setkání. Výstava je přístupná v učebně knihovny v době konání akcí pro veřejnost nebo na vyžádání.
   • Po celý červen můžete v půjčovně pro děti navštívit naše tvořivé dílny a vyrobit si veselou mořskou klíčenku. Podrobnosti najdete na této stránce.
   • Letní prázdniny jsou zanedlouho tady, a tak je ten správný čas začít se poohlížet po nějaké prima zábavě, kterou zaplníte svůj volný čas! Máme pro vás jeden tip - určitě nezůstávejte doma, ale vezměte své kamarády a vydejte se za námi do knihovny. Co všechno jsme si pro vás na celé léto připravili, se dozvíte v tomto článku.

   TIPY NA SLUŽBY KNIHOVNY:

   • S námi už se na svých toulkách Českem neztratíte! V Městské knihovně v Přerově půjčujeme laminované turistické mapy všech oblastí České republiky! Využijte tuto službu a buďte na své výlety připraveni!
   • Nenechte si coby registrovaný uživatel přerovské knihovny ujít možnost stahování elektronických knih napříč všemi žánry včetně bestsellerů a novinek do vašeho zařízení! Podívejte se na náš přehledný manuál a mějte své e-knihy vždy po ruce. 
   • Chcete si půjčovat prostřednictvím svého uživatelského konta e-knihy, ale vypršela platnost vaší registrace? Obraťte se s tímto požadavkem na nás a zaplaťte registrační poplatek bezhotovostně na účet knihovny! Více se dozvíte v následujícím článku. 
   • Potřebujete vrátit knihy, ale nemáte zrovna cestu do knihovny nebo máme právě zavřeno? Využijte náš KnihoBOX - samoobslužné návratové zařízení pro jednoduché a rychlé vracení knih, které je umístěno v nákupním centru Galerie Přerov! Více informací o vracení knih touto moderní cestou se dočtete na našich webových stránkách.  
   • Vyhněte se zbytečným upomínkám za pozdě vrácené dokumenty a prodlužte si výpůjčky pomocí svého čtenářského konta v našem on-line katalogu Tritius! Pro lepší orientaci ve vašem čtenářském kontě jsme pro vás připravili krátký a přehledný videonávod. 

Počasí

Neděle Polojasno 25/17 °C
Pondělí Zataženo 24/16 °C
Úterý Skoro jasno 27/15 °C
Středa Zataženo 28/18 °C