Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Organizace a spolky > Obecní organizace > Knihovna Soběchleby

Knihovna Soběchleby

Soběchleby 132

oznamujeme čtenářům, že v pondělí bude knihovna otevřena od 13:30 do 17:30 hod. Děkujeme za pochopení.
knihy

Provozní doba: PO 13:00 - 18:00 hodin

knihovník: Petr Pečánka

knihovna nabízí
bezplatný přístup na internet

Využijte online katalog knihovny:

http://katalog.knihovnaprerov.cz/sobechleby/

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace

 

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
Aktuální informace
a novinky z knihovny
č. 20/2019
 
Letní půjčovna na přerovském koupališti

Je vám nad 18 let? Jste komunikativní a stále dobře naladění? Bez knížky neuděláte ani krok? Pak hledáme právě vás!

Městská knihovna v Přerově ve spolupráci se společnostmi Sportoviště Přerov s.r.o.Technické služby města Přerova, s. r. o. po roce opět připravuje letní půjčovnu knih a časopisů na přerovském koupališti. Pro zabezpečení provozu naší „letní půjčovny“ plánujeme pro období letních prázdnin (1. 7. - 31. 8. 2019) přijmout brigádníky z řad studentů ve věku nad 18 let.

Více informací na našich www stránkách.

 

KnihoBOX

Zahajujeme provoz nové služby pro své uživatele - KnihoBOX

KnihoBOX (speciální návratový box) umožňuje vrátit vypůjčené knihy ze všech pracovišť Městské knihovny v Přerově včetně knihoven místních částí, a to zejména mimo provozní dobu knihovny. Knihy nyní mohou uživatelé knihovny vracet v otevírací době obchodního centra Galerie Přerov na Čechově ulici 26, kde je knihobox umístěn v blízkosti infostánku.

Více informací na našich www stránkách.

 

Příměstský tábor

Hledáte vhodný program pro své děti na letní prázdniny? A co takhle je přihlásit na příměstský tábor, který pořádá na svém dětském oddělení Městská knihovna v Přerově? Pokud chcete, aby vaše děti zažily během letních prázdnin zábavný týden s pestrým a nabitým programem, neváhejte a přihlaste je!

Více informací na našich www stránkách.

 

Holky, kluci, máte rádi deskové, karetní a jiné společenské hry, ale doma si nemáte s kým zahrát? Chcete si vyzkoušet hry, které ještě neznáte a poznat nová pravidla? Nebo prostě jen přemýšlíte, jak smysluplně zahnat nudu ve společnosti kamarádů? Pak vás rádi uvítáme v našem herním klubu Háčko, kde na vás čeká spousta zajímavých her, soutěží, příležitostných turnajů nebo rozmanitých pohybových aktivit na oblíbené herní konzoli XBOX!

Více informací na našich www stránkách.

 

NEJBLIŽŠÍ AKCE


PÁTEK
31
květen
Sázky a týmové soupeření – to je Párty Alias Velká sázka!

Párty Alias Velká sázka v mnohém připomíná oblíbenou společenskou hru Activity, ale nabízí větší spektrum úkolů, které budou muset soutěžící splnit, aby se jejich tým dostal co nejdříve do cíle! Na hráče postupně čekají jak úkoly slovní a kreativní, tak fyzické činnosti. A aby to všechno nebylo příliš jednoduché, plnění úkolů je samozřejmě omezeno časovým limitem, který nemilosrdně odměřují přesýpací hodiny! Tak se dejte do toho a užijte si s touto party hrou pořádnou dávku legrace a zábavy!

Další informace

 

ÚTERÝ
4
června
Tvořivá dílna – papírový košíček

Holky, kluci, baví vás kreativní tvoření všeho druhu? Rádi pořád něco vyrábíte a hledáte nové nápady a inspiraci? Pak navštivte naši tradiční tvořivou dílnu, která se i v červnu koná ve svém obvyklém čase, a to první úterý v měsíci. A na co se tentokrát můžete těšit? Společně se budeme bavit výrobou pestrobarevného papírového košíčku, který se stane hezkou dekorací vašeho pokoje a poslouží i jako místo na drobné cennosti. Veškerý potřebný materiál k jeho výrobě naleznete v knihovně.

Další informace

 

ČTVRTEK
6
června
Prodej vyřazených knih

Také v červnu se můžete v Městské knihovně v Přerově těšit na pravidelný prodej vyřazených knih a časopisů z knihovního fondu. Většinu vámi vybraných knih si budete moci odkoupit za symbolický poplatek.

Další informace

 

 

Počasí

Sobota Polojasno 31/19 °C
Neděle Zataženo 22/17 °C
Pondělí Zataženo 25/16 °C
Úterý Polojasno až oblačno s dešťovými přeháňkami 24/12 °C