Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > Organizace a spolky > Obecní organizace > Knihovna Soběchleby

Knihovna Soběchleby

Soběchleby 132

oznamujeme čtenářům, že v pondělí bude knihovna otevřena od 13:30 do 17:30 hod. Děkujeme za pochopení.
knihy

Provozní doba: PO 13:00 - 18:00 hodin

knihovník: Petr Pečánka

knihovna nabízí
bezplatný přístup na internet

Využijte online katalog knihovny:

http://katalog.knihovnaprerov.cz/sobechleby/

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace

Městská knihovna v Přerově, příspěvková organizace
Aktuální informace
a novinky z knihovny
č. 03/2019
 

Společná rodinná registrace do knihovny až pro 6 členů společné domácnosti? To již není problém. Využijte nabídky a přihlaste do knihovny všechny členy vaší rodiny v rámci jednoho registračního poplatku a každý z členů si bude moci půjčovat dle svých zájmů a potřeb.

Jak na to se dozvíte na našich www stránkách.

 

Městská knihovna v Přerově hledá pro svůj knihovní Herní klub vhodné uchazeče z řad studentů, pedagogů i širší veřejnosti, kteří mají zájem a chuť podílet se na realizaci herních aktivit pro naše malé, ale i velké uživatele.

Náplní práce uchazečů, kterých může být i více, aby se mohli vzájemně doplňovat a podporovat, bude zabezpečení herních aktivit (společná setkání nad hrami, soutěže, turnaje aj.) pro dětské návštěvníky knihovny a jejich kamarády, ale i rodiče a ostatní veřejnost.

Více informací se dozvíte na našich www stránkách.

 

Městská knihovna v Přerově hledá pracovníka/pracovnici na zabezpečení provozních služeb. Máte zájem pracovat v knihovně a vyhovuje vám zkrácená pracovní doba? Hledáte jistotu spolehlivého zaměstnavatele? Tak neváhejte a přihlaste se do našeho výběrového řízení a  staňte se naším novým kolegou/kolegyní.

Více informací se dozvíte na našich www stránkách.

 

NEJBLIŽŠÍ AKCE


STŘEDA
23
leden
Martinik – ostrov květin

Karibští Indiáni nazvali svoji domovinu Madinina, ostrov květů. Zda tento přívlastek platí, se lze přesvědčit za devět hodin letu z Paříže, a přitom neopustit Francii. Jak je to možné? Ostrov je jedním z 5 zámořských departmentů Francie a součástí Evropské unie. Malebným ostrovem Martinik provede posluchače na své lednové cestopisné přednášce Jaromír Novák.

Další informace

 

PONDĚLÍ
28
leden
Kulturní akademie knihovny – Jiří Wolker

Na lednovém setkání seniorů v rámci Kulturní akademie knihovny si připomeneme životní osud Jiřího Wolkera, prostějovského rodáka a jednoho z nejvýraznějších a nejtalentovanějších českých básníků počátku 20. století, který za svůj krátký život stihl vytvořit rozsáhlé literární dílo.

Další informace

 

ÚTERÝ
29
leden
Beseda se spisovatelkou Lenkou Chalupovou

Liščí tanec – tak se jmenuje zatím poslední kniha přerovské spisovatelky Lenky Chalupové. Pokud patříte mezi její příznivce, přijďte poslední lednové úterý do Městské knihovny v Přerově, kde vám autorka svůj nejnovější román představí.

Další informace

 

ÚTERÝ
29
leden
Nové akustické prvky pro nevidomé a zrakově postižené a kamerové lupy

Městská knihovna v Přerově ve spolupráci s organizacemi SONS Přerov (Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR) a Tyflocentrum Olomouc, o. p. s. zve veřejnost na besedu s Mgr. Petrem Bradáčem, který posluchačům představí nové akustické prvky, které pomáhají v každodenních situacích nevidomým a zrakově postiženým občanůmkamerové lupy pro slabozraké uživatele knihovních služeb.

Další informace

 

ÚTERÝ
5
únor
Co říkají linie na dlani?

Na únorové přednášce Jany Niessnerové se posluchači dozvědí vše, co se týká základů chiromantie. V dlani se odráží naše minulost, přítomnost i budoucnost, stejně jako charakteristika osobnosti. Lze z ní vyčíst také odpovědi na všechny důležité otázky života týkající se např. zdraví a dlouhověkosti, majetku a bohatství, ale rovněž i vztahů, lásky, dětí a rodiny.

Další informace

 
 

Počasí

Středa Zataženo -1/-10 °C
Čtvrtek Zataženo -1/-5 °C
Pátek Zataženo -2/-5 °C
Sobota Oblačno -1/-5 °C