27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výsledky Soběchlebského Š-krpálu 2018

Výsledky Soběchlebského Š-krpálu 2018

Příjemné podzimní počasí přivedlo v sobotu 22. září příznivce běhu na start 1. ročníku Soběchlebského Š-krpálu. Od ranních hodin závodily děti v různých věkových kategoriích. Vítězem se stal každý, kdo se postavil na start. Všechny děti, které doběhly do cíle byly odměněny bohatým balíčkem. S úderem dvanácté hodiny byl odstartován hlavní závod o délce 11,7 km. Trať vedoucí převážně po zpevněných lesních cestách zvládl nejrychleji Pavel Dvořák z oddílu FOSA Prostějov v čase 48:36,85 s. Nejrychlejším domácím běžcem se stal Miloslav Jančík s časem 52:04,08.s. V kategorii žen byla nejrychlejší běžkyně Doubravová Lenka v čase 01:01:54,75 s. Na druhém místě celkového pořadí žen se umístila nejrychlejší žena Soběchleb Eva Tomášková s časem 01:09:12,92 s. Ne všichni mohou stát na stupni vítězů, a tak pořadatelé měli pro všechny zúčastněné běžce připravenou odměnu za předvedený výkon v podobě skleničky medu nebo povidel, vše z domácí produkce. Na závěr vyhlašování starosta obce poděkoval všem zúčastněným běžcům, fanouškům, pořadatelům a sponzorům, kteří se postarali o to, že tento závod má mezi běžci rostoucí oblibu.