29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Soběchlebský Š-krpál - výsledky

Soběchlebský Š-krpál - výsledky

Po roční odmlce jsme mohli v sobotu 18. září uspořádat 4. ročník běžeckého závodu Soběchlebský    Š-krpál. V sobotním dopoledni nejdříve závodily děti ve svých kategoriích, jejích cílem bylo uběhnout vytyčenou trasu na fotbalovém hřišti. Se stoupajícím věkem účastníků rostla i délka uběhnuté trati. Celkem se tohoto závodu zúčastnilo 38 dětí. Před hlavním závodem proběhlo vyhlášení výsledků dětské kategorie, kde byli odměněni nejen ti nejlepší, ale i všichni, kteří se závodu zúčastnili.

Hlavní závod byl odstartován výstřelem ze startovací pistole a v pravé poledne za zvuku zvonů místního kostela se na trať hlavního závodu, dlouhého 11,7 km, vydalo 24 běžců. Motivací letošního běhu byla hlavní cena pro nejrychlejšího běžce, a to mobilní telefon, kterou věnovala do závodu firma AUTOCONT. I přes poměrně chladné zamračené počasí, doběhl do cíle s velkým náskokem před ostatními běžci, a tedy i v nejrychlejším čase Tomáš Blaha s časem 43:51,76 min. Nejrychlejší ženou závodu se stala s časem 55:12,86 Romana Svobodová Sedláková. Do cíle dobíhali ostatní běžci a za vydatného povzbuzování fanoušků a místních hasičů vydali ze sebe ještě zbytek energie, kterou v sobě našli.

Při vyhlašování výsledků byly oceněny jednotlivé kategorie.  A jak už bývá tradicí, dostalo se s oceněním na všechny běžce, kteří se ukázali na trati.

Všem zúčastněným závodníkům, fanouškům, sponzorům, a hlavně organizátorům Soběchlebského Š-krpálu patří poděkování za zdárný průběh této sportovní akce.

Výsledky Soběchlebského Š-krpálu_2021.pdf

Fotky ze závodu najdete zde: Soběchlebský Š-krpál 2021 – Obec Soběchleby – album na Rajčeti (idnes.cz)